Konkurs na przewodników – finał

W dniu 26 września 2014r. Zarząd O/PTTK w Koźminie Wlkp. przy pomocy Urzędu MiG Koźmin Wlkp. zorganizował konkurs na przewodnika po Koźminie Wlkp. i ziemi koźmińskiej. Gościnności jak zwykle udzieliło nam Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. W/w konkursie startowały cztery szkoły:

  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego
  • Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp.
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Koźminie Wlkp.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła : Zuzanna Gościniak, w kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Paulina Pilawka, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajął Mateusz Handke (ZSP), II miejsce Jarosław Kozłowski (ZSP). Na wyróżnienie zasługiwali uczniowie MOW w Koźminie Wlkp. Kamil Bednarek i Patryk Kędzierski.

 

Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii.

 

 

Wszyscy uczestnicy byli przygotowani na medal. Każdy z nich otrzymał mały upominek i dyplom uczestnictwa w konkursie, a laureaci otrzymali pięknie wydane książki. Podziękowanie należy się również Pani Katarzynie Kucharskiej, która zaopiekowała się uczestnikami podczas konkursu.
Pomysłowości i inwencji twórczej młodym przewodnikom można tylko pozazdrościć. Osobne podziękowania należą się opiekunom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie uczniów do konkursu.

Należy nadmienić, że był to „Projekt współfinansowany przez gminę Koźmin Wlkp.”

Ewa Tomaszewska

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.